Pôžičky pre živnostníkov

Peniaze na rozbehnutie podnikania sa zháňajú veľmi ťažko, i keď ich návratnosť je vo väčšine prípadov veľmi rýchla. Takisto je problém získať finančnú injekciu pre podnikateľa v čase krízy. Jednou z možností je požičať si peniaze a takýmto spôsobom rozbehnúť svoj biznis.Výhody tejto pôžičky


Máme pre Vás niekoľko výhod. Mysleli sme na každého.

  • peniaze už do 24 hodín
  • pre ženy na materskej dovolenke
  • pre podnikateľov
  • pre dôchodcov aj študentov
  • bez dokladovania príjmu
  • bez ručenia (v prípade, že je naozaj bez ručenia)
  • jednoduché vybavenie cez online formulár
  • aj pre nezamestnaných a dlžníkov
Mohlo by Vás zaujímať
img

Od koho si požičať

Na výber máte hneď z viacerých možností. Môžete si peniaze požičať od banky ako úver, ku ktorému netreba dokladovať použitie. Bude sa však od vás vyžadovať pravidelný príjem, čo môže byť vo vašej situácii problém. V takom prípade je lepšie zvoliť nebankovú spoločnosť. Peniaze získate rýchlo do 24 hodín a niekde dokonca bez ručenia.Koľko si môžete požičať

Suma sa líši v závislosti od poskytovateľa a podmienok. Nižšie sumy zhruba do 1000€ si zvyčajne nevyžadujú ručenie, ale musíte dokázať, že nemáte dlh voči štátu. Nepotrebujete však ani daňové priznanie a nemusíte vykazovať zisk.


Vyššie sumy nad 3500€ si obvykle môžete vypožičať až vtedy, keď ručíte nehnuteľnosťou alebo iným hmotným majetkom. Niekedy dokonca stačí, že ste pravidelný zákazník a svoje dlhy ste si vždy platili načas.


Účel požičania peňazí
Dnes už nemusíte nikomu prezrádzať, za akým účelom si finančné prostriedky požičiavate. Je teda jedno, či za ne chcete nakúpiť tovar, splatiť dlhy voči obchodným partnerom alebo investovať do reklamy.


Kedy sa vám zíde pôžička
V prípade, že rozbiehate svoje podnikanie, určite budete potrebovať peniaze na štart. Tie sa vám časom vrátia, no dôležité je mať dostatok financií na rozbeh. Finančné prostriedky sa taktiež zídu, ak sa váš biznis dostáva do krízy. Vtedy je vhodné podporiť ho reklamou a tú zafinancuje napríklad pôžička pre živnostníkov.
Peniazmi nemusíte len splácať dlhy, ale môžete nimi aj investovať, aby sa vám tak vrátilo viac.


V podnikaní vám pomôžu aj malé sumy, preto si neváhajte požičať a podporiť tak svoj biznis. Je to jednoduché a k peniazom sa môžete dostať veľmi rýchlo, ak vyplníte online formulár.


 
© 2010