Pôžičky bez registra

 Ak sa povie slovo pôžička, viacerí si predstavia dlhé čakacie lehoty a možno aj neschválenie úveru. Potrebujete si prerobiť byt alebo kúpiť auto? Skúste nájsť pôžičku v nebankovom sektore – tam totiž máte šancu aj keď ste zaevidovaný v registri dlžníkov ktorý si vedú banky.


 


 

Výhody tejto pôžičky


Máme pre Vás niekoľko výhod. Mysleli sme na každého.

  • peniaze už do 24 hodín
  • pre ženy na materskej dovolenke
  • pre podnikateľov
  • pre dôchodcov aj študentov
  • bez dokladovania príjmu
  • bez ručenia (v prípade, že je naozaj bez ručenia)
  • jednoduché vybavenie cez online formulár
  • aj pre nezamestnaných a dlžníkov
Mohlo by Vás zaujímať
img

Niekedy vám banky neposkytnú úver

Ako dôvod uvedú, že vás našli so záznamom v bankovom registri. Tento register je totiž zoznam klientov bánk, v ktorom môžeme nájsť informácie o úveroch, o povolenom prečerpaní na účte, vydaných kreditných kartách, podaných žiadostiach o úver klientov v bankách. Takže ak vás banka nájde medzi problémovými klientmi, nezostáva vám nič iné, ako obrátiť sa na nebankový sektor. 


 

Pôžičky bez registra

Poskytujú sa najmä klientom ktorí majú záznam v bankovom registri (negatívne záznamy spojené s finančnými operáciami cez banky, podlžnosti voči banke, inak aj tzv. problémoví zákazníci), keďže sa doň nenahliada. Preto sú poskytované výhradne nebankovým sektorom, keďže v tom bankovom sa do registra nahliada bez výnimky. Ak ste mali niekedy v minulosti problém splácať úver (mohlo to byť aj pred 10 rokmi), je to zaznamenané.


 


Musíte však rátať s tým, že pri pôžičke budete mať vyššiu úrokovú sadzbu a tiež RPMN (ročná percentuálna miera nákladov) ako v banke. To je cena za poskytnutie rizikovej pôžičky. No ak vezmete do úvahy, že v žiadnej komerčnej banke ste nepochodili, asi vám to bude stáť za to. Ak sa chcete dozvedieť o vašich záznamoch v registri, môžete o ne požiadať. Za tieto informácie si však zaplatíte.


 


Pri pôžičke bez registra väčšinou nepotrebujete ručiteľa a tiež nepotrebujete dokladovať účel použitia získaného úveru. Úver môže byť poskytnutý od niekoľkých desiatok eur až po desaťtisíce eur.


 


 


 
© 2010