Pôžičky bez dokladovania príjmu

 


Dokladovanie svojho príjmu nie je vždy jednoduché, a tak niektorí siahajú po pôžičkách ktoré ponúkajú nebankové subjekty.


 


 

Výhody tejto pôžičky


Máme pre Vás niekoľko výhod. Mysleli sme na každého.

  • peniaze už do 24 hodín
  • pre ženy na materskej dovolenke
  • pre podnikateľov
  • pre dôchodcov aj študentov
  • bez dokladovania príjmu
  • bez ručenia (v prípade, že je naozaj bez ručenia)
  • jednoduché vybavenie cez online formulár
  • aj pre nezamestnaných a dlžníkov
Mohlo by Vás zaujímať
img

Aj keď nedokladujete svoj príjem

Práve vyberaný úver musíte niečím zabezpečiť. Najčastejšie je to byt či dom ktorého ste vlastníkom, ale niekedy postačí aj vaše auto – všetko závisí od toho, koľko si chcete požičať.


 


 

Výška

Výšku pôžičky určuje spoločnosť, ale prevažne sa pohybuje v rozpätí od niekoľkých desiatok eur, a siaha až do tisícových súm. Záleží na potenciálnom klientovi čím chce ručiť. Pre príklad môžeme použiť založenie nehnuteľnosti, ktorá bude ohodnotená napríklad na 100 000 €. V podmienkach pôžičky bude, že pôžička sa poskytuje do výšky 80%, čiže maximálna výška požičaných prostriedkov bude 80 000 €. 


 


Pôžička bez dokladovania príjmu má aj iné výhody než len to, že nemusíte preukázať svoj mesačný príjem. Dôvodov prečo si ju vybrať je hneď niekoľko. Nielenže ide o bezúčelový úver, ale jej vybavenie je mimoriadne jednoduché a prakticky bezproblémové. Navyše máte možnosť si ju vybrať prostredníctvom internetu. Nezabúdajte ani na fakt, že „nebankovky“ nenahliadajú do registrov ktoré vedú banky.


 


Medzi nevýhody sa zaraďuje ručenie nehnuteľnosťou,  vyššia úroková sadzba ako má banková pôžička a teda vzrastá aj RPMN.


 


Na vybavenie tejto pôžičky budete potrebovať najbežnejšie doklady ktoré preukazujú vašu totožnosť. Sú nimi občiansky preukaz a k nemu ešte aspoň jeden doklad ktorým môže byť rodný list, pas alebo vodičský preukaz. Vek žiadateľa musí presahovať hranicu 18 rokov a samozrejmosťou sú poplatky za sprostredkovanie úveru. 


 
© 2010