Pôžička vhodná aj pre nezamestnaných

Najväčším problémom s nezamestnanosťou je ten, že ako človek bez práce si nemôžete odkladať peniaze bokom, lebo proste nie je z čoho. To sa však môže nemilo prejaviť akurát vtedy, keď to čakáte najmenej. Potrebujete peniaze napríklad na opravu práčky, ale nemáte ich odkiaľ vziať. V tom prípade môže byť riešením práve pôžička, preto je dobré vedieť, ako ju získať.Výhody tejto pôžičky


Máme pre Vás niekoľko výhod. Mysleli sme na každého.

  • peniaze už do 24 hodín
  • pre ženy na materskej dovolenke
  • pre podnikateľov
  • pre dôchodcov aj študentov
  • bez dokladovania príjmu
  • bez ručenia (v prípade, že je naozaj bez ručenia)
  • jednoduché vybavenie cez online formulár
  • aj pre nezamestnaných a dlžníkov
Mohlo by Vás zaujímať
img

Kto vám poskytne pôžičku

Nezamestnaný človek je rizikovou skupinou pre každého poskytovateľa. Nemá príjem, a preto je otázne, či svoj dlh splatí. Z tohto dôvodu banky poskytujú úver iba tým, ktorí majú pravidelný príjem. Našťastie však existujú nebankové subjekty, kde toto vôbec nie je vyžadované. Počítajte však s vyšším úrokom a s nutnosťou ručiť majetkom.Čím sa dá ručiť

Ručiť môžete akýmkoľvek hmotným majetkom primeranej hodnoty. To znamená, že ak si požičiate menej peňazí, ručiť zvyčajne môžete aj domácimi spotrebičmi alebo nábytkom. Avšak pri požičaní vyššej sumy je vyžadované ručenie automobilom alebo dokonca nehnuteľnosťou.
Takto dokazujete poskytovateľovi svoju ochotu splácať dlh.


Prečo si požičiavať peniaze
Verte či nie, ale peniaze z pôžičky vám v konečnom dôsledku môžu ušetriť čas aj finančné prostriedky. Vráťme sa k už spomínanej práčke. Ak sa vám pokazí, tak nemôžete celej rodine oprať oblečenie. Musíte ho dať do nejakej práčovne, kde sú ceny pomerne vysoké.
Ak však získate pôžičku, ktorou hradíte opravu práčky, čoskoro môžete bielizeň oprať doma a oveľa lacnejšie. Aj v takýchto prípadoch teda rýchla pôžička pomáha.


Ako si požičať
Potrebujete obetovať iba pár minúť času na vyplnenie jednoduchého kontaktného formulára. Do 24 hodín bude vaša požiadavka posúdená a k vám domov príde finančný agent, s ktorým podpíšete zmluvu. 
Pripravte si občiansky preukaz a jeden ďalší doklad, ktorým môže byť napríklad vodičský preukaz alebo rodný list. Takisto ak je vyžadovaný podpis ručiteľa, musí mať aj táto osoba svoje doklady.


 
© 2010